Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik firması!

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Anasayfa / Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Kısa Sürede Tertemiz Ofisler

Çalışma ortamının temiz olması işe daha iyi odaklanmayı ve motive olmayı sağlayacağı gibi, müşteriler için de daha iyi bir şirket görünümü yakalamanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofisin temiz ve hijyenik olması ruhsal ve bedensel olarak da sizi olumlu etkileyecektir. Bu anlamda ofis temizliği büyük bir titizlik gerektirir.

1- Ofis temizliğine etrafta olabilecek kağıt veya herhangi malzeme atıklarını toplayarak başlamak size kolaylık sağlayacaktır.
2- Etraftaki atık malzemeleri topladıktan sonra çöp kovası, küllük gibi kirli materyallerin temizlenmesi, değiştirmek gerekiyorsa çöp kovası poşetinin değiştirilmesi ikinci adım olmalıdır.
3- Artık zemin temizliğine geçebilirsiniz. Zemin temizliğini toz alma işleminden önce yapmak sonradan toz kalkmasını ve tozu alınan yerlerin tekrar tozlanmasını önlemek açısından önemlidir. Yerler zemine uygun temizleyici ile temizlendikten sonra, masa sandalye gibi yerle temas halinde olan eşyaların kulpları ve bacakları temizlenmelidir.
4- Toz alma işlemine geçildiğinde öncelikle kitaplık, dolap, masa, sehpa gibi büyük eşyalar temizlenip sonra üstündeki ufak aksesuar ve önemli eşyaların temizliğine geçilebilir.
5- Kitaplıkla bulunan kitapların, masa üzerindeki gereçler ve aksesuarların temiz olması iyi bir görünüm açısından ve sık kullanıldığı için hijyen açısından önemlidir. Bunları detaylı ve ince uçlu bir gereçle temizlemek önemlidir.
6- Tablo, çerçeve, saat, ayna gibi duvar aksesuarlarının temizliği: Bu eşyalar odaya girildiğinde en çok dikkat çeken aksesuarlar olabilir. Bu açıdan pırıl pırıl gözükmesi önemlidir. Sirkeli su veya temizleyicilerle istenilen pırıl pırıl görünüme kavuşabilmek mümkün.
7- Son olarak ofiste bulunan telefon gibi hassas eşyaların temizliği: Bu tür eşyaların tertemiz olması hijyen açısından büyük bir yere sahiptir. Kuru bir bezle tozunun alınmasının yanı sıra, ufak çizgilere dolabilecek tozlar iğne veya kürdan gibi ince bir araçla temizlenmelidir.