Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik firması!

Ankara Buharlı Temizlik

Anasayfa / Ankara Buharlı Temizlik

Ankara Buharlı Temizlik

Ankara Buharlı Temizlik

Ankara Buharlı Temizlik

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur, ve iyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciklerini bağlı olduğu yüzeyden kopararak daha temiz ve hijyenik bir ortamı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunar. Bazı deterjanların etkisiz kaldığı bu uygulamamızda çıkmayan lekelere sonsuza dek veda ediyoruz.

Cilde teması ve solunması, sağlığınıza zararlı olan kimyasal ve deterjan kullanmanıza gerek bırakmaz. Evinizdeki dip köşe ve el girmeyen yerleri kolayca temizleyebilir. 160 derece ve üstü ısı değerine ulaşarak mikro organizmaları %99.9 a kadar temizlemektedir. Sizlerin artık gözle görülemeyen el girmeyen ve aklınızda soru işareti bırakmayan bu uygulamamızla hem görsel açıdan hem içinizin rahatlaması açısından sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, eğitimli olan personelleriyle en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünüp temizliğimize bu şekilde başlamış bulunmaktayız. Buharlı temizlik uygulamasını, ocaklarda, fırın temizliklerinde, paslanmazlar, lavabo, küvet duş,jakuzi, kayma riski olan zeminler, cam ayna gibi bölgelerde kullanmaktayız. Buharlı temizlik makinesi, hiç bir katkı maddesine gerek kalmadan,sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Buharlı temizlik deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içerek zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulup daha hijyenik bir ortama kavuşursunuz.
Buharlı temizlik ile kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtuluruz.

Evinizin ya da iş yerinizin, daha uzun süre temiz ve hijyenik kalmasını sağlamaktayız. Ankara buharlı temizlik ile her yer pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalar da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da, temizlenecek yüzeylere, sıcak buhar yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar, kuru bir bezle silinerek veya suyla yıkanarak yok olur. Bu hizmet sizleri daha temiz bir ortamda yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlerinde bu hizmetten faydalanmanızı istediğimiz için Ankara Temizlik şirketi olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.